• +420 774 456 680
  • triometal@triometal.cz

Kontakty

Představení společnosti Harms & Wende

Naším krédem je práce zaměřená na požadavky zákazníků. Tato filozofie je pro nás závazná a naši zákazníci jsou pro nás prioritou. Otevřený, čestný a přátelský vztah se zákazníky je pro nás samozřejmostí.

„DŮVĚRA SPOJUJE“

 

Tento hlavní motiv společnost Harms+Wende opakovaně prověřuje pomocí analýz spokojenosti zákazníků. Jeho úspěšné naplňování potvrzuje i ocenění Šampion udělené našimi zákazníky.

Harms und Wende

Kompetence, inovace a nekompromisní orientace na řešení, to jsou komponenty, kterými se společnost Hams+Wende vyznačuje. Naším požadavkem je vyvíjet a realizovat metody techniky odporového a třecího svařování na nejvyšší úrovni. Požadavek, který společně s našimi zákazníky a partnery realizujeme již více než 60 let. Neustále se zaměřujeme na kvalitu produktů svařovaných našimi systémy: to je naším motorem a naší motivací pro uskutečňování nových nápadů. V duchu dobré tradice se tak cítíme plně povinováni realizovat různé inovace.

„NÁŠ CÍL: DOBŘE ZVLÁDNUTÝ SVAŘOVACÍ PROCES!“

Společnost Harms+Wende pokrývá svým portfoliem systémů, svými technologiemi i zkušenostmi oblast odporového a třecího svařování.

Nastavujeme přitom měřítka pro inovativní techniky. Ať už jako průkopník v oblasti střední frekvence nebo adaptivních regulací, inline monitorovacích systémů nebo nových trendů pro nejinovativnější zařízení pro třecí a třecí bodové svařování. Veškerý vývoj je u HWH zaměřen na ekonomickou a technologickou optimalizaci svařovacího procesu. Na paměti přitom také stále máme

šetrné zacházení se zdroji a ochranu životního prostředí. Cena za ekologii pro náš systém GeniusMFI  a ocenění jako

podnik „Öko-Profit“ jasně dokládají energetickou účinnost a nezávadnost pro životní prostředí jak našich technologií odporového a třecího svařování, tak i naší výroby v podniku.

Profesionální přístup

Spolehlivost

Komplexní řešení

Rychlost a kvalita

Technická podpora

25 let praxe v oboru